Хебър и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Хебър - Локомотив Пловдив 0:1, Димитров откри със страхотен гол

Хебър и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:1 в мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Първата по-интересна обстановка пристигна в 4-та минута, когато топката бе поданена от Джовани към негов съотборник, който опита акробатично осъществяване, само че вратарят на Хебър съумя да избави. В последвалата офанзива Арсенио Валпорт бе изведен очи в очи с Динко Хоркаш, само че стражът на " смърфовете " сподели блестящ инстикт, с цел да откаже нападателя на Хебър.

В 15-та минута Октай Хамдиев от Хебър също бе ужасно открит и се озова в чиста позиция против вратаря на пловдивчани, само че Матеус да Силва в последния миг съумя да направи основна интервенция и да предотврати гола. Малко след това След центриране от корнер Ивайло Михайлов стреля с глава, само че Хоркаш още веднъж показва инстинкта си и с върха на пръстите си мазета в корнер.

Локомотив Пловдив провежда страхотна контраофанзива в 28-та минута с по едно допиране, при която Карагерен получи и се освободи на чиста позиция, само че реши да подава към Ивайло Димитров, който бе изостанал и не съумя да засече. Пропилян късмет за " смърфовете ".

В 30-та минута Евандро смъкна топката прелестно за Ивайло Димитров, който отвън наказателното поле насочи извънредно мощен и акуратен удар, с цел да открие резултата в интерес на Локомотив Пловдив.

.

Хебър:  1. Петър Дебърлиев, 39. Ивайло Михайлов, 38. Хлеб Бухал, 8. Алехандро Гарсия, 27. Роберт Мазан, 28. Осира Корнел, 3. Богомил Божуркин, 5. Мартин Михайлов, 97. Марсел Венсан, 77. Октай Хамдиев, 17. Арсенио Валпорт

Треньор:  Владимир Манчев

Локомотив Пловдив:  23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 91. Райън Бидунга, 4. Мартин Паскалев, 13. Матеус да Силва, 33. Георги Каракашев, 10. Джовани Маркес, 14. Димитър Илиев, 9. Бирсент Карагерен, 11. Ивайло Димитров, 21. Евандро

Треньор:  Александър Томаш